PARAZITÁRNÍ NÁKAZY

Absolutní odhalení příčin evidentních parazitárních nákaz v moderní době České Republiky

FAŠISTICKO ARIÁNSKÉ NAPADENÍ ČESKÉ REPUBLIKY PSYCHOTORNICKOU TOXICKOU BIG PHARMOU LUFTHAFFE

PROČ SE NÁHLE V ČESKÉ REPUBLICE VYSKYTOVALO TOLIK PARAZITÁRNÍCH NÁKAZ, KTERÉ LÉKAŘI NECHTĚLI PŘIZNAT A NEŘEŠILI JE?

Česká Republika byla rozsáhle napadena fašisticko ariánskou mezinárodní psychotronickou organizací LUFTHAFFE, která vlastní celosvětově většinově TOXICKOU BIG PHARMU. Tato tajná nelegální organizace dělala psychotronické a toxické pokusy na lidech z poloviny skrze naše občany, které mučila psychotronicky a fyzicky a vyhrožovala jim brutálně sadistickou likvidací. Druhou polovinu tvořili dobrovolníci, kteří chtěli násilím uchvátit vládu nad naším národním územím psychotronicky a spolupracovali na tajném výzkumu horším než za Mengeleho v koncentračních táborech.

Lidé v domácnostech byli nuceni nebo nabádáni zrazovat se vzájemně. Válku vedli muži a ženy byly používány na toxické psychotronické pokusy s jejich zdravím.

UVĚDOMUJEME VÁS, ŽE PŘEVÁŽNÁ VĚTŠINA PARAZITÁRNÍCH NÁKAZ BYLA NA NAŠE ÚZEMÍ A DO TĚL NAŠICH OBČANŮ ZAVLEČENA ZÁMĚRNĚ SKRZE RŮZNÉ PRODUKTY NA TRHU A SKRZE NELEGÁLNÍ TAJNÉ PROSTŘEDKY, KTERÉ LUFTHAFFE ZASÍLALA NAŠIM OBČANŮM A PRODÁVALA JE V TAJNÝCH SPECIALIZOVANÝCH ESHOPECH NA INTERNETU POD ZAHESLOVANÝMI WEBY.

BYLY DISTRIBUOVÁNY ZA ÚČELEM PSYCHOTRONICKÝCH TOXICKÝCH POKUSŮ NA LIDECH.

Na čem se zanášely urogenitální patogeny jako Ureaplasmata, Mykoplasmata, Pseudomonasa Aeruginosa, Trichomonas Vaginalis, Chlamydie Trachomatis, Gardnerella vaginalis? 

Na kondomech záměrně infikovaných a psychotronickým zmnožením. Psychotorničtí kati dostávali roztoky, které stříkali ženám do prádla spodního také a potom psychotronicky vyšší kati většími zbraněmi posilovali možnost, že se uchytí nákaza.

Na kondomech se dále zanášela vajíčka trichinell, malých tasemnic a motolic a roupů a škrkavek. KONDOMY ZAKAZUJEME POUŽÍVAT A NAŘIZUJEME SAKRÁLNÍ CELIBÁT.

NEJHORŠÍ NÁKAZOU JE ČERNÁ HOUSENKA, KTERÁ SE PROJEVUJE JAKO ROPEWORM. 

Má totiž několik stádií vývoje. 

Tuto housenku nechávali muži, kteří se ženili za účelem psychotronických pokusů na svých nevědomých obětech násilí, tedy jejich ženách, kterým falešně smilně přísahali lásku jenom proto, aby je mučili a vydělávali si tak v hierarchii fašistické LUFTHAFFE nebo sami sebe osvobozovali od mučení, VE FAULHYPNÓZE PŘED SVATBOU ZANÁŠET ŽENÁM DO VAGÍNY. Pozvali si domů inseminátora, který nejprve ženu uspal frekvenční krepační faulhypnózou, aby o ničem nevěděla a potom jí zanesl do vagíny mladou černou housenku v páru, měly v průměru až 3 cm a které si zalezly do dělohy a provrtávaly se v břiše kam chtěly. Většinou žily ve střevech, kde měly dostatek stravy asamička tvořila kokony plné vajíček, pokud měla ideální prostředí. Problémy se projevovaly nejprva jako výtoky z vagíny s různým obsahem bakterií a améb, bičenek a spirochet, neboť tyto housenky je v sobě přirozeně mají. Když housenky vyrostly, tak se kuklily a dělaly typické dlouhé svazky sliznic, do kterých si ukládaly svoje potomky v podobě mikroskopických očima nepozorovaných vajíček. Později, když už měla žena potíže s trávením, tak fašisté mužům nařizovali, aby ženy ve faulhypnóze krmili pískem a vytvářeli jim tak v trávícím traktu fekální kameny obalené slizem a sliznicí vyprodukovanou housenkami, které si v písku lebedily neb do něj přirozeně patří. Ženy nic netušily, vyprazdňovaly kameny horem i dolem, pokud písek nezpracovaly a bylo jim čím dál tím hůře. Některým ženám fašisté způsobovali další zdravotní potíže psychotronicky jako migrény, neboť s trávícím traktem plným slizu a vjíček ropeworm nešlo trávit, člověk byl překyselený a nedetoxikoval řádně.

Jedinou pomocí byla důkladné detoxikace, alkalizace dlouhodobě a modlitby, neboť housenka se musela zakuklit a zemřít, jinak byla neporazitelná. Má životnost až 15 let v páru v idském těle, vůbec tam nepatří a je dlouhověká. Potomci se v těle nevyvíjejí, ale prostředí, které housenky vytvářejí, je vhodné pro přirozené množsní jiných menších parazitů. Jednalo se o brutální mučení žen na našem území. A že jich je. každá měla jiné projevy a jinou intenzitu zasažení organismu.

Uvědomujeme vás, že psychotronické zbraně LUFTHAFFE jsme znefunkčnili a není možné již použít na nikoho faulhypnózu a není možné tudíž nikomu zanést housenku v jeho nevědomí. Normálně by do těla nevlezla, musela se tam vstříknout a na několik hodin zašpuntovat vagínu, aby se vlezla hluboko do dělohy a zůstala tam. Musela se nechat zavrtat. Pokud žena měla výtoky a řešila je čajovníkovým olejem do vagíny a dělohy a na břicho, vnitřně se nesmí, čajovníkový olej tato housenka nesnáší a kuklí se a umírá po několika měsících aplikace Femigelu do dělohy. Čajovník se dá přidat do aloe vera gelu a aplikovat stříkačnou na noc denně po dobu několika měsíců a střevo vyčistit Colo Vadou, pokud jí žena snese, dělá průjem, nebo chlorellou pyrenoidosou ve větším množství a alkalizací těla zeleninovými freshi z kedlubu, bílé ředkve, zelí po 30ml 2x denně. Housenka uhyne a tělo se vyčistí. Pokud by udělala kokon mimo střevo v břišní dutině, musí se lokalizovat a operativně odstranit. Vypadá jako delší vychlípenina na střevě většinou. Ropeworm mohl dělat i endometriozu a roznést děložní sliznici po břišní dutině. To se dělo tajným psychotronickým mučením ženy. Endometrioza se musí operativně vyškrabat, sama se nevstřebá.

POKUD MÁ ŽENA ROPEWORM, MĚLA BY SE ROZVÉST S MANŽELEM NEBO ROZEJÍT S PŘÍTELEM A UVĚDOMIT SI, KDY JÍ POTÍŽE ZAČALY V JAKÉ DOBĚ A S KÝM JAKO SE SEXUÁLNÍM PARTNEREM. BOHUŽEL SE TO MOHLO STÁT NĚKOMU JEN TAK JAKO NĚČÍ POMSTA, ŽE HO ODEBRALI Z DOMOVA A ZANESLI MU ROPEWORM A SOUČASNÝ PARTNER TO NEUDĚLAL. MĚL BY SE PŘIZNAT, POKUD TO BYL ON A VYSVĚTLIT PROČ TO UDĚLAL, JE ZA TO GEHENNA GEHEN OHNIVÉ JEZERO.

ŽENA BY SE MĚLA MODLIT K ABSOLUTNÍMU BOHU AUMJEHOVA O OČIŠTĚNÍ OD ZLOČINCE NA NÍ A ZAVOLAT SI INKARNAČNÍ SOUD, ABY V TELEPATICKÉ KOMUNIKACI ZJISTILA, KDO JE JEJÍ VRAH. MĚLA BY ŽÍT 10 LET V SAKRÁLNÍM CELIBÁTU. MĚLA BY SE OČIŠŤOVAT KOLOIDNÍM STŘÍBREM V KONCENTRACI 10PPM 30ML DO DĚLOHY 1X TÝDNĚ PO UMYTÍ VLEŽE A PONECHAT CO NEJDÉLE PŮSOBIT A NEVYPLACHOVAT.

Nesmí již nikdy sexuálně žít bez očištění a bez pomoci svých předků v ETHERU při výběru dalšího partnera. Pokud má ropeworm, je vysoce pravděpodobné, že její partner je její vrah a mučitel, který ji používal na psychotronické pokusy na lidech. Měla by si uvědomit jak se k ní chová a opustit ho, pokud má sebemenší podezření, že je to on. Měla by na něj podat trestní oznámení na policii a soud za náhradu škody, až bude uvědoměna INAKARNAČNÍM SOUDEM, že je to on, až bude uvědoměna česká policie a soud mediálně veřejně.