DOKONALÉ DUŠEVNÍ ZDRAVÍ

Globální reforma sadistické psychiatrie

ČESKÉ REPUBLIKY


ODHALENÍ OPRAVDOVÝCH PŘÍČIN DUŠEVNÍCH CHOROB & GLOBÁLNÍ REFORMA SADISTICKÉ INKVIZIČNÍ JEDOVNICKÉ MUČITELSKÉ PSYCHIATRIE

Nejprve čtěte zde a potom se vraťte:

Seznamte se s pravdou pravd a vylečte se sami z duševní tísně a potíží s přesmyky vědomí způsobovanými fašistickou válečnou psychotronickou jedovnickou BIG PHARMOU celosvětové sadistické organizace LUFTHAFFE.

https://www.katerinakonradova.com/svedectvi-o-psychotronickem-muceni/

https://www.katerinakonradova.com/svedectvi-o-psychotronickem-muceni-2/

Uvědomujeme vás, že halucinace byly kromě drogové, alkoholové či jedolékové otravy způsobovány psychotronicky a jednalo se o brutální mučení směrem do umučení. Schizofrenie také, stejně tak schizoaafektivní porucha. Jsou to vymyšlené nemoci, které v přirozeném prostředí bez psychotronického mučení neexistují. Podobně tak těžké deprese, úzkosti, a mnohé psychotické stavy byly navozovány uměle zaměřením velkými faulplasmovými generátory a psychotronickými pumami. Duševní napětí dělá zejména těžká životní situace, na kterou nemohou pomáhat žádné léky, ale úleva od ní.

Skutečné psychické poruchy dělal kromě psychotronického mučení (více než 80% případů psychických problémů u nás) záměrné přetáčení kotulí zrakových matením zrakové koordinace, celkové jednostranné praváctví a levotočivost ve fyzickém projevu, stres oběti ze zločinu násilí nebo odnímání životní perspektivy, domácí násilí, sexuální zneužití, šikana a kolektivní šaría na jednotlivce, nespravedlnost, průvanem nevětraný elektrosmog z frekvence elektrického proudu 50Hz z nevypínaných přístrojů, vadně udělaná elektrika sádrokartonových staveb do Faradayovy klece, elektrosmogové faulfrekvence v domácnostech ze záměrně prodávaných faul sufokačních mikrovlnných elektrických přístrojů, vysoké napětí, dlouhodobý pobyt blízko trafostanice, extrémně časté jízdy autem, metrem nebo tramvají či trolejbusy, bydlení u elektrického vedení dopravy, extrémní pití kávy, chronická dehydratace, citové traumatické šoky, extrémní strach, obtěžující hluk, zesilovače wifi, mobilní telefony blízko těla a jejich nadužívání, nadužívání počítače a celkový pohled na obrazovky, závislost na drogách, alkoholu nebo lékojedech, nedostatek stříbra a zlata v organismu, extrémní množství toxických kovů v těle, čipované očkování, lékojedy na ředení krve a na cholesterol, velký pobyt ve výškových budovách a superextrémní pracovní přetížení. 

Více se dozvíte na specializovaném webu o této problematice, který doplňujeme průběžně.

Nejdůležitější je pustit si do velkých co nejvíce zvukotěsných sluchátek nahlas MATRIXOVOU HUDBU HYMNU NIRVÁNY, která přerušuje faulfrekvence uvnitř těla a odsufokuje psychotronické pumy.

https://www.telepatickakomunikace432hz.cz/matrixova-hudba-leciva-poselstvi-hudby/

Tato hudba uklidňuje a ruší vnitřní třes. Po asi 35 minutách relaxace vleže na zádech, ruce na bránici ze strany přikrytí dekou a ideálně v co největší tmě a tichu ucítíte obrovskou změnu. Kdykoli budete cítit tíseň v hrudi, úzkost, stres, napětí, elektrické pulzy, škubání, křeče, strach, panický atak, napětí, hyperventilaci, palpitaci, migrénu a únavu, dejte si do sluchátek meditaci na hymně nirvány ZAŽIJETE ZÁZRAK.

Pokud se k tomu pomodlíte k VĚČNÉMU OTCI ABSOLUTNÍMU BOHU JINK HERMÉSI WITLÁVOVI HÁBOVI SOLÚTOVI AGAPE MELCHISEDEKOVI AUMDONOVI AUMMORDOROVI AILAVYOU AILAVYOU O POMOC, VŽDY VÁM PŘIJDE NÁPAD CO JEŠTĚ UDĚLAT, ABYSTE SE CÍTILI LÉPE. DOSTANETE POŽEHNÁNÍ. 

Na modlitbách a ve vyjadřování díků vytrvejte.

Pokud jste psychiatrický pacient, potřebujete se zbavit lékojedů a dokrmit nervový systém.

Berte:

HTP-5 a berte 2x denně nalačno

OMEGA 3 z rostlinných zdrojů, například lněný nebo konopný olej 2000mg denně

B-komplex

chlorella pyrenoidosa 2x 12tbl 200mg denně vystupňujte a můžete brát i více

multiminerální freshe 1l denně střídat různé

PROVÁDĚJTE HARMONIZAČNÍ CVIČENÍ A CVIČENÍ PRAVOTOČIVOSTI.

Buďte trpěliví a odstraňte ze své přítomnosti všechny disruptory.